KONTAKT

Adresa sídla společnosti a korespondenční adresa: EREP ENERGIE, s.r.o. Jundrovská 1303/43 624 00 Brno – Komín IČ: 02781026 DIČ: CZ02781026 Osobně...
Adresa sídla společnosti a korespondenční adresa:

EREP ENERGIE, s.r.o.
Jundrovská 1303/43
624 00 Brno – Komín

IČ: 02781026
DIČ: CZ02781026

Osobně vás u nás v kanceláři rádi uvítáme po předchozí telefonické neboe-mailové domluvě

Infolinka: +420 511 140 790

Provozní doba infolinky – pracovní dny 9 – 15 hod.

E-Mail: info@erep.cz

Vážení zákazníci a partneři společnosti EREP Energie,


v souladu s naším neustálým závazkem inovovat a poskytovat Vám co nejlepší služby, jsme provedli strategické přeorganizování našich služeb a specializací.


Společnost EREP Energie bude od nynějška specializována výhradně na podniky a firemní klientelu. Jsme hrdi na naše odborné znalosti a kompetence v oblasti energetiky a chceme se plně soustředit na řešení, která nejlépe vyhovují potřebám a cílům firem.


Všichni naši stávající zákazníci, a sice domácnosti a fyzické osoby, budou obsluhováni novou platformou – Domácnost bez starostí. Ta je koncipována tak, aby co nejvíce vyhovovala individuálním potřebám a požadavkům domácností a nabízela řešení šité na míru pro každou rodinu.


Závazek kvality a péče o Vás zůstává nezměněn. Ujišťujeme Vás, že budete i nadále obdržovat stejný standard služeb, na který jste u nás zvyklí. Vaše jistota a spokojenost v oblasti energetiky je pro nás klíčová.


Pokud jste domácnost nebo fyzická osoba a máte zájem o naše služby, prosím, navštivte webové stránky https://www.domacnost-bez-starosti.cz pro více informací.


Oceňujeme Vaši důvěru a věříme, že tato nová struktura nám umožní ještě lépe reagovat na Vaše potřeby a očekávání.


Váš tým EREP Energie