Ušetřete za energie díky výběrovému řízení na dodavatele

Spojte síly s ostatními menšími odběrateli a společně snižte cenu dodávek plynu. Zúčastněte se hromadného výběrového řízení, díky kterému dosáhnete...
Ušetřete za energie díky výběrovému řízení na dodavatele

Spojte síly s ostatními menšími odběrateli a společně snižte cenu dodávek plynu. Zúčastněte se hromadného výběrového řízení, díky kterému dosáhnete na exkluzivní nabídky pouze pro velkoodběratele.

Díky správnému výběru dodavatele plynu, ušetříte ročně až tisíce korun na energiích. Vzhledem k tomu, že se na českém trhu nachází více než 80 dodavatelů, je pro mnoho domácností velký problém najít toho správného. Řada lidí volí takzvané online srovnávače energií, které sice najdou levnější variantu, ta ale často nemusí být ta nejlepší. Efektivním řešením je takzvané hromadné výběrové řízení.

Co je to hromadné výběrové řízení na dodavatele plynu?

Poradenská společnost sjednotí menší odběratele a vypíše tendr. Dodavatelé plynu poté soutěží a ten s nejlepší nabídkou vyhrává. Při výběru nejvhodnějšího řešení se nezaměřujeme pouze na nejnižší cenu, ale zohledňujeme také kvalitu přidružených služeb, servis nebo například reputaci nového dodavatele. Jakmile je tendr hotový a vybrána nejvýhodnější dodávka, uzavřeme smlouvy. V našem případě to funguje tak, že má koncový klient uzavřenou smlouvu přímo s dodavatelem, ale vše potřebné vyřizujeme my.

Jaké jsou hlavní výhody

  • Výrazně nižší ceny
  • Lepší služby
  • Minimální časová náročnost pro klienta
  • Vyvázání z nevýhodných smluv

Díky naší spolupráci na hromadném výběrovém řízení získáte nižší cenu a lepší podmínky, než byste si dokázali vyjednat jako domácnost. To, že spojíme několik odběratelů najednou, nám dává silnější vyjednávací pozici s dodavateli zemního plynu. Naši klienti se tak dostanou i k takzvaným “podpultovým” nabídkám, které jsou dostupné pouze pro velkoodběratele. Nejedná se o nekalou taktiku, ale běžnou obchodní praxi. Pro velké dodavatele jsou prostě větší smlouvy atraktivnější, a proto jsou ochotni přijít s nižší cenou. Vaše účast na celém procesu je pouze minimální. Veškeré vyjednávání nechte na nás. Navrhneme pro vás to nejlepší řešení, a dokonce za vás vyřídíme administrativní úkony spojené s ukončením staré smlouvy. Vy už pak přijdete takříkajíc k hotovému. Hledáme partnery, ne zákazníky. S námi to novou smlouvou nekončí. Naším partnerům nabízíme také dlouhodobou spolupráci. S velkými dodavateli budeme jednat za vás. Zároveň vám také poskytneme administrativně-právní nebo obchodně-technické poradenství.

Jak se hromadného výběrového řízení zúčastnit

Pokud se vám tyto výhody líbí, můžete se tohoto řízení zúčastnit naším prostřednictvím. Stačí vyplnit krátký dotazník a my k vám pošleme kurýra. Ten vám doručí přihlášku do hromadného výběrového řízení a také plnou moc. Díky plné moci vše vyřídíme vaším jménem. Pro větší transparentnost přikládáme také formulář ke zrušení této přihlášky.

Vážení zákazníci a partneři společnosti EREP Energie,


v souladu s naším neustálým závazkem inovovat a poskytovat Vám co nejlepší služby, jsme provedli strategické přeorganizování našich služeb a specializací.


Společnost EREP Energie bude od nynějška specializována výhradně na podniky a firemní klientelu. Jsme hrdi na naše odborné znalosti a kompetence v oblasti energetiky a chceme se plně soustředit na řešení, která nejlépe vyhovují potřebám a cílům firem.


Všichni naši stávající zákazníci, a sice domácnosti a fyzické osoby, budou obsluhováni novou platformou – Domácnost bez starostí. Ta je koncipována tak, aby co nejvíce vyhovovala individuálním potřebám a požadavkům domácností a nabízela řešení šité na míru pro každou rodinu.


Závazek kvality a péče o Vás zůstává nezměněn. Ujišťujeme Vás, že budete i nadále obdržovat stejný standard služeb, na který jste u nás zvyklí. Vaše jistota a spokojenost v oblasti energetiky je pro nás klíčová.


Pokud jste domácnost nebo fyzická osoba a máte zájem o naše služby, prosím, navštivte webové stránky https://www.domacnost-bez-starosti.cz pro více informací.


Oceňujeme Vaši důvěru a věříme, že tato nová struktura nám umožní ještě lépe reagovat na Vaše potřeby a očekávání.


Váš tým EREP Energie